Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбол: визнали кращого гравця українського чемпіонату в лютому

Баскетбол: визнали кращого гравця українського чемпіонату в лютому

Лютий видався дуже швидкоплинним для команд Суперліги Парі-Матч через Матч Зірок – 2019 і поєдинки збірної.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, для Дніпра цей місяць пройшов на одному диханні. Команда здобула 4 перемоги з 4 можливих.

Тож не дивно, що найкращим гравцем у останній місяць зими став представник цієї команди. Традиційно 3 фактори впливають на визначення MVP місяця: це голосування вболівальників, представництво гравця у складі символічних збірних туру протягом зазначеного періоду й рішення представника TM Parimatch Вадима Місюри.

Симпатії вболівальників цього разу не були настільки однозначними, як у попередні місяці зими. Найбільшу кількість симпатиків мобілізували Джаред Террел (37%) і Моріс Крік (32%), які із суттєвим відривом випередили Квентіна Петерсона (16%) і решту переслідувачів.

Загалом голосування вболівальників розставило гравців різних клубів Суперліги Парі-Матч у такому порядку:

Джаред Террел «Дніпро» – 9 балів; Моріс Крік «Прометей» – 8 балів, Квентін Петерсон «Миколаїв» – 7 балів, Брюс Мессі «Одеса» – 6 балів, Брендон Рендолья «Запоріжжя» 5 балів, Іван Ткаченко «Черкаські Мавпи» – 4 бали, Делван Грем «Харківські Соколи» – 3 бали, Богдан Близнюк «Київ-Баскет» – 2 бали і Льюїс Салліван «Хімік» – 1 бал.

Результативна гра захисника «Дніпра» (20 очок у середньому за гру) й невелика кількість ігрових турів зробила Джареда Террела майже недосяжним для решти конкурентів, втім 3 гравці: Богдан Близнюк «Київ-Баскет», Максим Корнієнко «Дніпро» і Льюїс Салліван «Хімік» щоразу входили до збірних тижня у Суперлізі Парі-Матч й відповідно додали по 6 балів кожен до свого активу. Також по разу згадувалися прізвища Деона Едвіна «Прометей», Брендона Рендольфа «Запоріжжя», Кирила Фесенка і Джареда Террела «Дніпро», Квентіна Петерсона «Миколаїв», Кліма Артамонова і Брюса Мессі «Одеса», Павла Крутоуса «Київ-Баскет» – кожен отримав по 3 бали.

поширити новину: