Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Астарта-Київ» закупила апарати штучної вентиляції легенів для лікарень Полтавщини

«Астарта-Київ» закупила апарати штучної вентиляції легенів для лікарень Полтавщини

Генеральний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктор Іванчик розповів про виділення 15 млн грн на подолання коронавірусу, закупівлю необхідного лікарням обладнання та додаткові санітарні заходи, впроваджені на підприємствах для безпеки співробітників.

Про це повідомляє ГО «Полтавщина Аграрна».

У своєму зверненні на Facebook-сторінці агропромхолдингу «Астарта-Київ» (https://www.facebook.com/1417585695160789/photos/a.1439685892950769/2526131387639542/) Віктор Іванчик називає пандемію коронавірусу COVID-19 «чорним лебедем», до якого не були готові навіть найбільш розвинені країни:

— Ця критична ситуація парадоксальним чином і дистанціювала людей, і об’єднала їх у боротьбі з інфекцією. Сьогодні влада і бізнес згуртовуються для вирішення проблеми забезпечення лікарень необхідними засобами захисту, дезінфекторами, експрес-тестами та обладнанням, створюються регіональні штаби по координації зусиль у профілактиці і протидії цьому захворюванню.

15 млн грн для лікарень у семи областях

Він розповів, що впродовж першого кварталу «Астарта-Київ» виділяє на заходи для подолання коронавірусу 15 млн грн. На ці кошти представники агропромхолдингу закуповують і передають медичним закладам обладнання, тести, індивідуальні засоби захисту, засоби, що дезінфікують, та інші необхідні матеріали.

— На сьогоднішній день допомогу отримали 24 лікарні у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Харківській і Чернігівській областях, і ця програма підтримки продовжується, — розповідає Віктор Іванчик.

Зокрема «Астарта-Київ» уже закупила 15 апаратів штучної вентиляції легень і 5 кисневих концентраторів для Глобинської, Шишацької, Семенівської, Решетилівської, Новосанжарської, Кобеляцької, Хорольської, Миргородської, Волочиської, Підволочиської, Лановецької, Красилівської, Чуднівської, Хмільницької, Диканської районних лікарень.

Поставка цього обладнання очікується з-за кордону в квітні-травні. Також для 36 лікарень передають набори з найнеобхіднішим для захисту лікарів.

Заходи безпеки для працівників «Астарти-Київ» і недопущення зупинки підприємств

У зверненні Віктор Іванчик наголосив на додаткових санітарних заходах, які централізовано впроваджуються на всіх підприємствах ще з середини лютого. А з 16 березня перевели максимальну кількість працівників на режим віддаленої роботи.

— При цьому нам вдалося швидко організувати повноцінну дистанційну роботу, — говорить гендиректор «Астарти-Київ». — І я вдячний команді за скоординовані дії і ефективну комунікацію: ми працюємо без втрат у продуктивності, продовжуємо проєкти, швидко навчилися працювати через віддалені комунікаційні інструменти.

«Астарта-Київ» — представник стратегічної агропромислової галузі, тому не може допустити зриву посівної чи зупинки роботи тваринницьких ферм або відвантаження нашої продукції з цукрових і соєпереробного заводів.

Нині на виробництвах посилені захисні заходи:
• на підприємствах обладнані контрольні санітарні пункти;
• працівники забезпечені масками і рукавичками;
• у приміщеннях декілька разів на день здійснюється вологе прибирання з засобами, що дезінфікують.

Також на підприємствах щоденно збирають і аналізують інформацію щодо стану здоров’я співробітників та їхніх родичів, ведуть роз’яснювальну роботу.

Важливість самодисципліни та недоцільність надзвичайного стану

Наприкінці звернення Віктор Іванчик зазначив, з досвіду Китаю, Італії, Німеччини та інших країн очевидно, що вчасні протиепідемічні заходи і обмеження вкрай важливі. А зміни в робочому режимі, пов’язані із загальнонаціональним карантином в Україні, стали справжнім викликом.

— Ми всі адаптуємося до нових умов, змінюємо способи взаємодії, шукаємо внутрішні резерви для того, щоб зберігати спокій та особисту продуктивність. Найважливіше і найкраще, що доступне кожному працівнику в теперішніх умовах, — самодисципліна. Вона допомагає і зберегти ваше з родиною здоров’я, і підтримати у цей непростий час роботу компанії та загалом економіки нашої країни.

Гендиректор «Астарти-Київ» вважає недоцільним запровадження надзвичайного стану в країні, оскільки це може призвести до значних втрат для економіки і фінансового забезпечення. Адже підприємці свідомі у своїй відповідальності по наповненню державного бюджету. Але для цього підприємства повинні працювати і направляти свою продукцію на внутрішній і зовнішні ринки.

Перейти до вмісту