Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Аналізуємо потреби медзакладів і пропозиції від бізнесу, – Олег Синєгубов

Аналізуємо потреби медзакладів і пропозиції від бізнесу, – Олег Синєгубов

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів нараду з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад і очільниками міст.

Обговорювали першочергові потреби медичних закладів в обладнанні, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Медичні заклади області готові до надання допомоги хворим й особам із підозрою на коронавірус. Наше завдання – укомплектувати їх усім необхідним. Отримуємо чимало дзвінків від представників бізнесу, які пропонують допомогти у придбанні медичного оснащення для лікарень. Дякуємо за підтримку, – сказав Олег Синєгубов. – Аналізуємо потреби медзакладів і пропозиції від бізнесу. Підготували перелік постачальників, компаній, у яких наявне необхідне обладнання. Цей перелік направимо на місця – в райони, ОТГ і міста. Скоординуємо роботу, щоб представники бізнесу, які готові допомогти в закупівлі, могли це зробити і що важливо адресно – визначеному закладу необхідне обладнання».

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак зазначив, що бригади «швидких» забезпечені багаторазовими захисними костюмами.

Обговорили на нараді й питання розподілу з резерву масок між службами й відомствами. Народний депутат Анастасія Ляшенко, яка взяла участь у нараді, розповіла, що Уряд ухвалив виділити ще 70 мільйонів гривень із державного резерву України на забезпечення МВС засобами індивідуального захисту для проведення протиепідемічних заходів з метою протидії поширенню коронавірусу в Україні. Ці кошти розподілять між ДСНС, Нацполіцією, Нацгвардією, Держприкордонслужбою та апаратом МВС. На початку введення карантину в Україні Уряд спрямував 100 мільйонів гривень для закупівлі засобів індивідуального захисту для забезпечення поточних потреб для всіх організацій.

Олег Синєгубов звернувся до учасників наради забезпечити на місцях дотримання заходів карантину.

«Діємо рішуче й на випередження. Впровадили досить жорсткі заходи та їх дотримуємося, адже найголовніше в цій ситуації – зберегти здоров’я людей. Громадяни також мають із розумінням ставитися до вимог, передбачених карантином, і виконувати їх. Так, це випробування для всіх нас, але разом ми зможемо його пройти», – наголосив Олег Синєгубов. 

Система Orphus Поделиться на fb