Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Американський футбол: полтавці спробують себе у флаг-футболі

Американський футбол: полтавці спробують себе у флаг-футболі

Полтавські “Пантери” заявилися на чемпіонат УЛАФ з флаг-футболу.

Як повідомляє сайт Української ліги американського футболу, першість стартує вже цього тижня.

“Чемпіонат розбитий на дві частини – відносна «регулярка» 15 березня, в якій беруть участь команди , що розділені на два дивізіони (Західний і Східний) і Фінальна частина, яка буде проходити 29 березня у Білій Церкві.
У Західному дивізіоні учасниками виступають «Вінницькі Вовки», «Орли» із Здолбунова, «Бізони» з Житомира, а також «Титани» з Кам’янця-Подільського.
Східний дивізіон буде грати свої матчі у Дніпрі. І в цьому є своя певна логіка, адже учасниками цієї групи виступають відразу дві місцеві команди, що змагаються між собою – «Ракети» і «Спартанці». Плюс, до цієї групи заявлені «Азовські Дельфіни» з Маріуполя і полтавські «Пантери», – йдеться у повідомленні.

Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше — його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі — занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець. У флаг–футбол грають, як діти, так і дорослі. Його розвивають усі європейські федерації американського футболу, як вид спорту, який допомагає освоїти складні технічні прийоми американського футболу, до автоматизму засвоїти тактичні комбінації, ігрові та рухові навички.

поширити новину: