Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Зробимо все, аби уникнути будь-якої загрози для жителів області, – Олег Синєгубов

Зробимо все, аби уникнути будь-якої загрози для жителів області, – Олег Синєгубов

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов запросив до Нових Санжар фахівців медичної галузі Полтавщини, зокрема, завідуючу кафедрою, доктора медичних наук, доцента, лікаря вищої категорії з фаху «Інфекційні хвороби» УМСА Тетяну Коваль та заступника головного лікаря з медичної частини КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради» Людмилу Волошину.

Вони оглядатимуть людей, які повернулися з Уханя та поселятимуться у Медичному центрі Нацгвардії України “Нові Санжари”. До оглядів також залучать спеціалістів з Києва.

«Працюємо для всіх громадян – і для тих, хто повертаються з Уханя, і для тих, хто проживає на Полтавщині, в Україні. Зробимо все, аби уникнути будь-якої загрози для жителів області», – сказав Олег Синєгубов.

Наразі він проводить зустрічі з місцевими жителями та депутатами місцевих рад.

Нагадаємо, громадяни України, які прибули з Уханя, пройшли санітарно-епідеміологічні перевірки стану здоров’я, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м. Алма-Ати у Казахстані, а також контроль на борту літака під час польоту. Фахові лікарі МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані здорові, не мають жодних симптомів хвороби, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Мета їх обсервації – превентивні заходи.

Евакуйовані громадяни житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки.

Система Orphus Поделиться на fb