Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителька Шишак відзначила 100-літній ювілей

Жителька Шишак відзначила 100-літній ювілей

16 лютого виповнилося 100 років жительці Шишак Ганні Гнатівні Коверді. З ювілеєм її щиро привітали селищний голова Олександр Тутка, директор Центру надання соціальних послуг та начальник Відділу соціального забезпечення Шишацької селищної ради Світлана Васильченко і Наталія Завалідер.

Ганна Гнатівна народилася у відомих короленківських Хатках. Мама ювілярки працювала в сільському господарстві, а тато був знаним чоботарем. У родини народилося трійко дітей: Ганна, Марія та Олексій. Найстаршій Ганнусі судилося пережити молодших сестру та брата, йдеться на сайті Шишацької громади.

Дівчинка мріяла стати вчителькою, однак закінчила лише сім класів. А далі треба було трудитися. Тяжкі роки голодоморів, війна і повоєнні роки принесли чимало лиха багатостраждальному поколінню, до якого належить Ганна Гнатівна. Не повернувся з фронту її чоловік, Іван Коверда. Залишилася лише пам’ять про нього – синочок Гриша, що народився у 1944 році.

Після війни Ганна Гнатівна перебирається у Климове, де власноруч будує для себе і сина житло. І не покладаючи рук трудиться у ланці місцевого господарства. Так, в одвічних селянських клопотах, і промайнуло життя жінки. Доглянула брата у Хатках, а потім і сама переїхала ближче до сина та онуки. Вже півтора десятиліття мешкає у Шишаках. На жаль, кілька років тому пішов у засвіти і син Григорій.

Нині про бабусю піклується єдина онука – Ольга Григорівна Шендрик та її родина.

Система Orphus