Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство 

Задекларовані зміни у медицині полтавці повинні бачити у наших комунальних закладах, – Світлана Нестуля

Задекларовані зміни у медицині полтавці повинні бачити у наших комунальних закладах, – Світлана Нестуля

Трансформація системи охорони здоров’я почалася з первинної ланки. У Полтаві працюють 3 Центри первинної медико-санітарної допомоги. Сімейні лікарі, терапевти та педіатри цих комунальних закладів підписали уже 237 273 декларації.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Полтавці мають отримувати якісні медичні послуги. Доступна і якісна медична допомога серед пріоритетів. Влада працює над тим, щоб забезпечити все те, на що пацієнт має право. Зміни у кожному закладі первинки – це наша спільна робота”, – переконана заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля.

У КП «ЦПМСД №3 ПМР» надають лікувально-діагностичні послуги, профілактичні, проводять вакцинацію. Також лікарі виписують рецепти на ліки, направлення до вузьких спеціалістів, листки непрацездатності – це неповний перелік послуг первинки.

“Перший етап медреформи пройдений на відмінно. Все, що залежало від нас, було зроблено нашими закладом та іншими Центрами сімейної медицини Полтави. Були укладені договори з НСЗУ. Працюємо в електронній системі Helsi”, – зазначає заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності Олена Коновал

Центр почав процес реформування з квітня 2018 року. Чого вдалося досягти за цей час розповідає директор КП «ЦПМСД №3 ПМР» Тетяна Мунтян.

“Ми продовжуємо підписувати декларації з населенням для надання якісної медичної допомоги. На початок лютого у нас укладено 69196 декларацій. Дитяче населення уклали декларації майже на 100% відсотків. Медичні послуги повинні бути на рівні і над цим ми працюємо”

Нагадаємо, що з квітня 2018 року пацієнти можуть обирати сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів без прив’язки до місця реєстрації.

Система Orphus