Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Художниця з Решетилівки презентуватиме власні гобелени у Києві

Художниця з Решетилівки презентуватиме власні гобелени у Києві

З 6 лютого по 1 березня у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (м.Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29) відбудеться виставка відомої художниці з Решетилівки Ольги Пілюгіної.

Про це йдеться в анонсі у соцмережі.

“Основою експозиції є сучасні тематичні орнаментальні твори в авторському стилі, створеному на основі кращих традицій українського килима. Цей напрям є одним із основних у моїй творчості”, – йдеться у повідомленні.

Серед представлених – гобелени, що були визнані кращими у 2014-2019 роках на Всеукраїнських виставках-конкурсах «Кращий твір року». А саме: «Гетьманський», «Козацький», «Добробут», «Зоряний», «Квітуча родина». Знаковим є гобелен «Гетьманський», який було створено на Грант Президента України 2014 року.Він став першим у серії орнаментальних робіт, що увібрали в себе характерні риси українського бароко, пропущені крізь призму особистого бачення.

В основі композицій вічний символ роду – «Дерево життя». Вони проростають з глибини віків у сьогодення. Це зв’язок із нашими предками, нашим міцним корінням.

Особливе місце в експозиції займають твори-роздуми на теми: кохання, що окриляє і надихає; прагнення людської душі до світла; любов до рідного краю.

Гобелени виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками цікаві своєю фактурою, глибиною, теплом та особливою кольоровою гармонією.

 

ФОТО: Фейсбук

Система Orphus