Ви тут:
Відео Культура Суспільство Україна 

З’явився офіційний трейлер фільму “Черкаси будуть чинити опір” 

З’явився офіційний трейлер фільму “Черкаси будуть чинити опір”

Презентуємо офіційний трейлер до одного з найбільш очікуваних українських кінопроєктів 2020 року – воєнної екшн-драми Черкаси фільм, що виходить у широкий кінотеатральний прокат вже 27 лютого. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Про це повідомляє Держкіно України.

“Черкаси” — український повнометражний художній фільм режисера Тимура Ященка, заснований на реальних подіях весни 2014 року. Однойменний мінний тральщик, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму, три тижні чинив опір ворогу і став єдиним із 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор.

Командир тральщика “Черкаси” Юрій Федаш консультував знімальну команду під час роботи над стрічкою. До акторського складу увійшли моряки, які під керівництвом Федаша тримали оборону на кораблі у 2014 році. Фільм створювався у тісній співпраці та завдяки сприянню Воєнно-Морських Сил і Генеральний штаб ЗСУ. Силовими відомствами були надані справжні кораблі флоту та спеціальне військове обладнання, а для фільмування екшен-сцен залучалася бойова армійська авіація, біля сотні військовослужбовців, в тому числі спецпризначенці (“морські котики”). Деякі сцени знімались під час навчань ВМС України.

“Всеукраїнський кінотеатральний прокат стрічки розпочнеться 27 лютого 2020 року, у 6-ту річницю анексії Криму”, – йдеться у повідомленні.

Фото: uk.wikipedia.org

Система Orphus