Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Євробачення-2020: які країни вже визначились з конкурсантами

Євробачення-2020: які країни вже визначились з конкурсантами

Хоч до популярного вокального конкурсу Євробачення-2020 залишається кілька місяців, деякі країни вже знають імена артистів, які поїдуть до Нідерландів боротись за головний кубок шоу. Так, в Іспанії, Бельгії, Болгарії, Австрії, Грузії, Нідерландах, Франції, Північній Македонії та інших державах розсекретили інформацію щодо учасників міжнародного проєкту.

Згідно з офіційними даними, організатори пісенного конкурсу трьох країн вирішили не проводити національного відбору. Відтак у Бельгії та Іспанії одразу ж оголосили імена артистів, які приєднаються до Євробачення-2020. А згодом з конкурсантами визначились Кіпр, Болгарія, Австрія, Грузія, Нідерланди, Франція, Албанія, Північна Македонія, Чехія, Ізраїль, Греція, Австралія, Латвія, Мальта, Румунія, Україна, Польща, Словенія, Велика Британія, передає 24 канал.

Нагадаємо, 22 лютого у фіналі Нацвідбору Євробачення-2020 весь світ дізнався ім’я учасників конкурсу від України. Ними став Go_A – український музичний гурт, який поєднує автентичний український вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та потужні гітарні вібрації у вибухову музичну суміш. Колектив здобув максимальну кількість балів, тому став беззаперечним лідером шоу. У Роттердамі Go_A вперше презентує україномовну пісню “Соловей”, яка вже підкорила державу. 

Цікаво, що організатори Євробачення-2020 називають українців – одними  з головних претендентів на перемогу. Представники нашої держави завжди виборюють місце у фіналі конкурсу та часто входять у десятку лідерів шоу, на що й звернули увагу на офіційному сайті.

Система Orphus