Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Як планують розподілити залишки обласного бюджету Полтавщини, розповів Павло Кропивка

Як планують розподілити залишки обласного бюджету Полтавщини, розповів Павло Кропивка

Обласний бюджет Полтавської області мають намір збільшити майже на 590 млн грн за рахунок залишків коштів, які були на рахунках обласного бюджету на початок року. У першу чергу, на 308 млн грн – за рахунок вільного залишку загального фонду обласного бюджету.

Про це розповів директор Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації Павло Кропивка, доповідаючи про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Зокрема, він повідомив, що за рахунок вільних лишків пропонується направити Департаменту будівництва 126 млн грн. З них на будівництво об’єктів обласної комунальної власності – 111 млн грн.

“Перший об’єкт – це добудова кардіодиспансера (48 млн грн). В цілому на заклади охорони здоров’я буде направлено понад 60 млн грн по галузі будівництва. Решта коштів піде на заклади соціального захисту та консервацію об’єкту в с. Головачі “Маяк”, – сказав Павло Кропивка.

Крім того, Департаменту будівництва планують направити 1 млн грн на виконання заходів програми підтримки ОСББ; 1,5 млн грн – на матеріально технічне забезпечення містобудівного кадастру; на реалізацію заходів цільової-програми “Власний дім” – 1 млн грн; на реалізацію програми щодо забезпечення молоді житлом – 1 млн грн; на забезпечення житлом учасників бойових дій та членів їхніх сімей – 5,5 млн грн (це субвенція містам Кременчук, Горішні плавні, Лубни); на реалізацію обласної програми “Питна вода Полтавщини” пропонується спрямувати 5,3 млн грн.

Читайте також: Депутати Полтавської облради попросили ОДА відкликати питання про зміни до бюджету з розгляду чергової сесії

Департаменту охорони здоров’я пропонується спрямувати 90 млн грн. 54 млн грн піде на придбання обладнання з метою забезпечення вимог до медичних послуг, які надаватимуться за програмою медичних гарантій. Крім того, 12 млн грн буде направлено на проведення капітальних ремонтів закладів охорони здоров’я. На проведення реставраційних робіт та реконструкції закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування буде направлено майже 14 млн грн. На забезпечення протипожежних заходів – 10 млн грн.

Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації пропонується спрямувати 22 млн грн. 8 млн грн – на проведення робіт з ремонту, реконструкції та будівництва обласних закладів освіти. На придбання інвентарю, матеріалів та обладнання довгострокового користування – 1,9 млн грн. На здійснення заходів з протипожежної безпеки – 12 млн грн.

Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації – 10,8 млн грн на співфінансування заходів та 9,2 млн грн на придбання обладнання, матеріалів і проведення капітальних ремонтів та заходів з протипожежної безпеки.

Департаменту соціального захисту – 7,4 млн грн. На придбання автотранспорту та технічних засобів реабілітації – 2,2 млн грн. На придбання комп’ютерної техніки центру з нарахування та здійснення соціальних виплат – 1, 4 млн грн. На здійснення заходів з протипожежної безпеки – 3,8 млн грн.

Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту – 6,1 млн грн. З них 5,2 млн грн – на оплату праці з нарахуваннями працівникам обласних закладів фізичної культури, 300 тис. грн на реалізацію заходів комунальною установою “Обласний молодіжний центр”. На здійснення заходів з протипожежної безпеки – 400 тис. грн.

Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій – 5,6 млн грн, у тому числі 2,9 млн грн – на забезпечення функціювання Державного архіву в Полтавській області.

На реалізацію Програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу пропонується додатково спрямувати 3 млн грн.

Управлінню інфраструктури Полтавської облдержадміністрації на реалізацію заходів обласної програми щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху – 975 тис. грн.

Управлінню з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації – 543 тис. грн.

Управлінню майном Полтавської облради – 395 тис. грн на реалізацію заходів програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області.

Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації – майже 15 млн грн. На здійснення делегованих повноважень у рамках програми розвитку місцевого самоврядування – 6,4 млн грн. На реалізацію заходів комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян – 5,6 млн грн. На реалізацію заходів обласної програми Бюджет участі Полтавської області – 2,9 млн грн.

Читайте також: На сесію Полтавської обласної ради винесли 24 питання

Полтавській облдержадміністрації – 19 млн грн на виконання облдержадміністрацією та її структурними підрозділами делегованих повноважень у рамках програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області.

Також пропонується розподілити залишки субвенцій державного бюджету місцевим бюджетам у загальній сумі 262 млн грн. Це залишки освітніх та медичних субвенцій, дорожнього фонду.

Система Orphus Поделиться на fb