Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Як обрати пакети медичних послуг і подати пропозицію до НСЗУ: новий Дайджест змін в охороні здоров’я

Як обрати пакети медичних послуг і подати пропозицію до НСЗУ: новий Дайджест змін в охороні здоров’я

У двадцятому випуску Дайджеста змін в охороні здоров’я про те, як обрати пакети медичних послуг і подати пропозицію до НСЗУ.

“З квітня «гроші підуть за пацієнтом» у поліклініки та лікарні вторинного і третинного рівнів. Також через Національну службу здоров’я отримуватимуть кошти служби екстреної, паліативної допомоги, заклади медичної реабілітації. Отже, ми з вами вступаємо в прозорі фінансові стосунки, де кращі заклади отримуватимуть більше грошей, адже саме туди підуть лікуватись пацієнти – так, як це сталось на первинці”, – наголошує в.о. Голови НСЗУ Оксана Мовчан.

З квітня 2020 року за моделлю фінансування НСЗУ працюватимуть заклади охорони здоров’я всіх рівнів надання медичної допомоги — первинної, екстреної, спеціалізованої і високоспеціалізованої.

НСЗУ укладатиме договори з медзакладами за умови дотримання ними умов закупівлі медичних послуг та специфікацій на конкретні послуги/групи послуг. Вимоги до надання послуг, які мають єдиний опис специфікації та вимагають однакових умов надання, згруповано в пакети медичних послуг. Розказуємо детально про них.

А також у цьому випуску є докладна та актуальна інформація про те, 

  • Чи можна для надання амбулаторної допомоги в лікарні утримувати одну особу, яка працює за основним місцем роботи, якщо кількість пацієнтів на території, яку обслуговує медзаклад, невелика?
  • Як НСЗУ укладатиме договори з із закладами, в яких функціонують первинний і вторинний рівні допомоги?
  • Чи можуть відокремлені підрозділи закладів охорони здоров’я укладати договори  з НСЗУ самостійно?
  • Чи можуть комунальні стоматологічні заклади укладати договори на обслуговування дорослого населення?
  • Компоненти крові для закладів охорони здоров’я є медичною послугою чи її складовою?
Система Orphus