Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Вийшов другий офіційний трейлер спортивної драми “Пульс” з хітом Alyona Alyona

Вийшов другий офіційний трейлер спортивної драми “Пульс” з хітом Alyona Alyona

Представлено другий офіційний трейлер спортивної драми “Пульс” режисера Сергія Чеботаренко, заснованої на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук.

Картина вийде в прокат 19 березня 2020 року. Про це інформує 112.ua.

У фільмі знімалися Наталія Бабенко (Оксана), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталя Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Станіслав Боклан (тренер), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сєїтаблаєв (лікар) та ін.

Спорт, любов, урбаністичні пейзажі, драйв і драма — все це під хіт української реперки Alyona Alyona показано в новому трейлері.

“Як би я була не я”, – співає Alyona Alyona у першій частині ролика, повторюючи головний лейтмотив фільму. Юна українська легкоатлетка Оксана живе в маленькому містечку і зберігає велику мрію – потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але в результаті жахливої автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на бажані Олімпійські ігри, але і на нормальне життя. Однак вона не збирається здаватися і прагне довести: на шляху до цієї мрії не існує перешкод.

Фото: Facebook

Система Orphus