Ви тут:
Спорт Суспільство 

Вперше у історії полтавський боксер отримав посаду у Міжнародній асоціації аматорського боксу

Вперше у історії полтавський боксер отримав посаду у Міжнародній асоціації аматорського боксу

Під час засідання Виконавчого комітету AIBA у Будапешті уперше в історії AIBA були затверджені постійні представники боксерів для включення до складу Виконкому.

Як розповіли у Федерації боксу України, дві квотні посади будуть заповнені Головою та Заступником Голови Комісії атлетів AIBA, яка була створена минулого року. Олександр Хижняк з України та Ірма Теста з Італії отримають голосуючі місця у Виконавчому комітеті AIBA.

“Вітаю двох європейських боксерів, Олександра Хижняка з України та Ірми Теста з Італії, з тим, що вони були обрані до Виконавчого комітету AIBA як представники Комісії атлетів AIBA. Саша та Ірма, ваші приготування до олімпійського турніру Токіо 2020 як боксерів – очевидний пріоритет! Однак ви повинні з гордістю прийняти та цінувати цей історичний результат виборів, що свідчить про те, наскільки колеги боксери з усього світу шанують вас. У цей складний період вони розраховують на те, щоб ви взяли на себе цю відповідальність за представлення спільноти спортсменів у виконавчому органі Міжнародної асоціації боксу та сприяли вирішенню питань всередині організації”, – розповів президент EUBC.

Олександр Олександрович Хижняк (нар. 3 серпня 1995, Полтава, Україна) — український боксер-любитель. Чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015), призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016). Заслужений майстер спорту України. Виступав у напівпрофесійній лізі WSB за команду Українські отамани.

Система Orphus