Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ворскла” – “Насаф” (наживо)

“Ворскла” – “Насаф” (наживо)

Полтавський клуб продовжує готуватися до надважливих матчів УПЛ.

Сьогоднішнім суперником “зелено-білих” стануть футболісти з Узбекистану – “Насаф”.

Початок матчу — 15:00.

Команда бере участь у вищій лізі країни з 1997 року.

Найбільша кількість виходів на поле в складі команди — Рузікул Бердиєв (314 разів).

Найкращий бомбардир команди — Зафар Холмурадов (181).

Футболіст, який забив найбільшу кількість м’ячів у одному сезоні — Зафар Холмурадов (30 голів, 2000 рік).

Найбільша перемога — 7:0 («Металург» м Бекабад, 2004).

Найбільша поразка — 0:6 («Андижан», 1998 рік).

У Вищій Лізі всього проведено 502 гри. З них зареєстровано 276 перемог, 94 внічию, 132 поразки, різниця між забитими і пропущеними голами 918 — 600, 922 очка.

Вперше в історії Кашкадар’їнської області в 1994 році команда міста Мубарек «Машал», завоювавши перемогу в першій лізі, в подальшому сезоні почала грати разом з найсильнішими командами країни. Протримавшись у вищій лізі протягом двох років, команда, що складається в основному з молодих, недосвідчених, місцевих хлопців з працею зберегла місце в цій лізі. У тому складі виступали — Костянтин Смірнов, Асрор Алікулов, Анвар Бердиєв, Олег Каххоров. З ініціативи керівництва області, в 1997 році, «Машал» поступився своїм місцем у вищій лізі команді «Насаф». До цього часу в першій лізі честь міста Карші захищала команда «Динамо-Насаф» (яка раніше виступала під назвами «Геолог», «Насаф»). А команда «Маш’ал» в першому дивізіоні посіла місце команди «Динамо-Насаф».

На початку сезону 2012 року Рузікул Бердиєв виступав в ролі головного тренера команди. Хоча в іграх національного чемпіонату футболісти команди «Насаф» продовжували грати без поразок, в змаганні Ліги Чемпіонів Азії, каршинські футболісти закінчили груповий етап з невдачею (6 ігор, 1 нічия, 5 поразок). В результаті, Усмон Тошев став головним тренером замість Рузікула Бердиєв. Під керівництвом Тошева, команда грала до останніх турів першості чемпіонату, в результаті команда несподівано завоювала 4-те місце. В останньому турі чемпіонату, керівництво відправлений у відставку У.Тошев і на посаду головного тренера команди був призначений Рузікул Бердиєв.

Каршинські футболісти, які провели сезон 2013 року під керівництвом тренера Рузікул Бердиєва, знову зайняли призові місця, після одного року перерви. Незважаючи на невдалий початок в перших зустрічах чемпіонату Насафу, згодом команда почала набирати очки і закінчили сезон, посівши 3-тє місце. Протягом сезону, головний тренер команди Рузікул Бердиєв, був п’ятикратно визнаний «Найкращим тренером місяця», а туркменський легіонер клубу Артур Геворкян, був чотири рази визнаний «Найкращим гравцем місяця». За підсумками року, звання «Найкращий тренер року» був удостоєний Рузікул Бердиєв, в той час, як «Найкориснішим футболістом клубу» Вищої Ліги-2013 року став Артур Геворкян. А також, прес-служба «Насаф» за 2013 рік була удостоєна звання «Найкраща прес-служба року». Радісною подією для Кашкадарьинском уболівальників стала звістка про участь «Насафу» у відбірковому етапі Ліги Чемпіонів Азії в сезоні 2014 року.

Система Orphus