Ви тут:
Спорт Суспільство 

Волейбол: «Барком-Кажани» вилетіли з Кубку ЄКВ

Волейбол: «Барком-Кажани» вилетіли з Кубку ЄКВ

Українці не зуміли взяти реванш в інтернаціонального складу «Хіпо Тіроль».

Як розповіли у Федерації волейболу України, перебуваючи у складній ситуації після домашньої невдачі, підопічні Угіса Крастіньша, тим не менш, прибули до невеличкого німецького містечка Унтерхахінг (поблизу Мюнхена) із вірою, що не все втрачено. Отримавши хорошу практику та випробування на міцність характерів у передфінальному раунді Кубка України, вони дійсно спробували довести австрійцям, що купа легіонерів у їхніх рядах – ще не гарантія успіху. І розпочали досить упевнено. Щоправда, як і у Львові, «кажанам» не вдавалося як слід стримувати стрибучого бразилійця Пауло Косту Да Сілва, якому належним чином асистував його земляк Дуглас Соуза Да Сілва. Але у відповідь свою разючу «гармату» продуктивно задіяв Олег Шевченко, і «зачохлити» її блоками опонентам не вдавалося.

Також трьома ейсами відзначився Олександр Гладенко. Однак коли у другій половині стартової партії львів’яни припустилися кількох прикрих помилок, їх не пробачили ні Пауло Да Сілва, ні француз Жером Клер, який тоді ще, так би мовити, перебував у затінку бразильця. Тож у кінцівку волейболісти «Хіпо Тіроль» зайшли із солідним гандикапом – 20:15. Далі – 22:17. І тут австрійці раптово дали слабинку, дозволивши Шевченку і компанії скоротити відставання до мінімуму. Та, на жаль, вирішальний розіграш все ж залишився за підопічними Штефана Чртянські.

У другому сеті господарі майданчику постійно вигравали 2-3 м’ячі, однак не залишала думка, що не стільки вони володіють ініціативою, скільки «кажани» недограють у сприятливих моментах. Проте в кінцівці наші хлопці таки зуміли сконцентруватися, набрати 4 очки поспіль і «дотиснути» суперників на «більше-менше».

Здавалося, у колективу Угіса Крастіньша з’явився реальний шанс кардинально змінити загальну картину боротьби на власну користь. Але…замість азартного куражу, в їхніх діях чомусь на лідерські ролі вийшла підступна нервовість. І після серії вдалих подач у виконанні Клера вони катастрофічно «горіли» – 2:10. Француз же той самий кураж дійсно впіймав і надалі відверто феєрив, тоді як у львів’ян справжнього лідера на майданчику не віднайшлося. Явно не кращу свою гру демонстрували Дмитро Шломін, Євген Кісілюк та Юрій Томин, чомусь зніяковіли Шевченко і Гладенко. У результаті – повний провал у третій партії та, як наслідок, дострокове загальне фіаско у протистоянні з «Хіпо Тіроль».

Фото – Федерація волейболу України.

Система Orphus