Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Військові комісаріати та підрозділи тероборони Полтавщини прийняли естафету доброчинності “Брати по крові”

Військові комісаріати та підрозділи тероборони Полтавщини прийняли естафету доброчинності “Брати по крові”

Житомирщина Оборона Територіальна передала військовослужбовцям, резервістам та всім небайдужим громадянам Полтавщини можливість долучитись до благодійного флешмобу.

Про це повідомляє пресслужба Полтавського ОВК.

“Всіх бажаючих запрошуємо відмітитися у коментарях та прибути 12 лютого до Полтавської обласної станції переливання крові і здати свою кров для людей, які її дійсно потребують. Для цього не обов’язково бути донором зі стажем — можливо це якраз Ваша можливість зайнятися благодійністю”, – йдеться у повідомленні.

Благодійна ініціатива “Брати по крові”, яку започаткували Львівський Обласний Військовий Комісаріат та підрозділи територіальної оборони військ оперативного командування “Захід”, набула всеукраїнського масштабу.

Акцію підхопили військові, резервісти, волонтери і небайдужі громадяни.

Основна мета заходу — популяризація здорового способу життя й організація системи екстреного збору крові у разі виникнення надзвичайних ситуацій, що потребують великої кількості донорської крові.

“Варто зазначити, що ідея здачі крові військовими спільно з цивільними громадянами не нова і є поширеною у світі”, – повідомляють у Полтавському ОВК.

Фото: Facebook

Система Orphus