Відома полтавська легкоатлетка перемогла у Франції

Ольга Ляхова виграла змагання Валь-д’Уаз.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, Ольга Ляхова стала переможницею міжнародного легкоатлетичного турніру Валь-д’Уаз в Обонні. 800 метрів вона подолала за 2.03,91 хв.

Змагання в Обонні стали для Ляхової другими у Франції за останній тиждень. 14 лютого вона брала участь у турнірі у Валь-де-Рей і фінішувала там четвертою (2.04,28 хв).

Багатоборка Аліна Шух змагалася зі стрибків у висоту і посіла третє місце (1,88 м).

Яна Качур фінішувала четвертою у забігу на 60 метрів. 7,65 с для виходу у фінал було недостатньо. Не вдалося вийти до фіналу і Ганні Чубковцовій. На дистанції 60 метрів з бар’єрами вона показала час 8,45 с і стала з ним третьою у забігу.
Ляхова Ольга Олександрівна (нар.18 березня 1992) — українська легкоатлетка, бігунка на середні дистації, учасниця Олімпійських ігор 2016 року. Представляє Кременчук.