Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міськради

Відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міськради

Сьогодні, 5 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

Перед початком засідання, привітали двох багатодітних матерів, які виховують п’ятьох дітей. За Указом Президента України їм присвоїли почесне звання «Мати-героїня» та вручили нагрудні знаки.

Як повідомили у Полтавській міськраді, на порядок денний винесли та розглянули 14 питань. Серед них: про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 03.09.2019 № 199 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 07.11.2018 № 246 «Про утворення Ради підприємців у м. Полтава», про проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту детального плану території, обмеженої проєктною вулицею №1, вулицями Навроцького, Раїси Кириченко, Європейською, Героїв АТО, бульв. Боровиковського, пров. Колективним, вул. Станіславського та бульв. Щепотьєва, а також на перетині вул.Героїв АТО та вул. Нікітченка та оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Також ухвалили рішення про затвердження протоколу від 17.01.2020 № Пр/01-05/04-01 засідання громадської комісії з житлових питань при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради, про заселення та зміну статусу жилих приміщень, про утворення Ради голів об’єднань співвласників будинків у м. Полтава.

Окрім цього, члени виконкому прийняли рішення про тимчасове часткове перекриття руху транспортних засобів на проспекті Першотравневому, пов’язане з влаштуванням будівельного майданчика на проспекті Першотравневому, 15а. Зокрема, у документі йдеться про те, що на місці проведення робіт встановлять дорожні знаки, забезпечать об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з Управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Після закінчення робіт відновлять порушені об’єкти благоустрою у повному обсязі, а також відновлять рух транспортних засобів та пішоходів на проспекті Першотравневому від проспекту Першотравневого, 15 до проспекту Першотравневого, 17.

Серед розглянутих сьогодні – питання про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі за грудень 2019 року та про розподіл коштів з міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування за грудень 2019 року.

За словами начальника управління соціального розвитку Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Наталії Бондаренко, мова йде про відшкодування витрат КП «Полтаваелектроавтотранс» у сумі 352 тис. 788 грн відповідно до розрахунку за забезпечення пільгового проїзду у міському пасажирському транспорті-тролейбусі учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Окрім іншого, члени виконкому ухвалили рішення про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік. Так, за Програмою передбачені такі виплати: надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями на загальну суму 346700,00 (триста сорок шість тисяч сімсот) гривень, надання одноразової матеріальної допомоги двомстам шістдесяти восьми особам з інвалідністю, учасникам бойових дій на території інших держав до до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненнями) – мешканцям міста Полтава по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 268000,00 (двісті шістдесят вісім тисяч) гривень, надання одноразової матеріальної допомоги сорока шести членам сімей померлих учасників бойових дій на території інших держав до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненнями) – мешканцям міста Полтава по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 46000,00 (сорок шість тисяч) гривень, надання одноразової матеріальної допомоги чотирьом учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, – мешканцям міста Полтава (за зверненням) по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 4000,00 (чотири тисячі) гривень, надання матеріальної допомоги чотирьом родинам, у яких померли: учасники бойових дій на території інших держав, особа з інвалідністю внаслідок війни на території інших держав та учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, по 3000,00 (три тисячі) гривень кожній, за зверненнями на загальну суму 12000,00 (дванадцять тисяч) гривень.

Окрім цього, за програмою «Турбота» на 2020 рік передбачено фінансування благодійних організацій та фондів, громадських організацій на загальну суму 2496000,00 (два мільйона чотириста дев’яносто шість тисяч) гривень, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку благодійних організацій та фондів, громадських організацій ветеранів, осіб з інвалідністю, чорнобильців, реабілітованих, інших організацій і об’єднань, які опікуються проблемами осіб з інвалідністю та сприяють вирішенню соціально-важливих загальноміських проблем та завдань, відповідно до наданої заявки на фінансування та зареєстрованих фінансових зобов’язань.

фото Полтавська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb