Ви тут:
Відео Спорт Суспільство Україна 

Відбулось відкрите тренування української збірної “Ігор Нескорених—2020”

Відбулось відкрите тренування української збірної “Ігор Нескорених—2020”

Захід відбувся за участю представників американської делегації, учасників Invictus Games USA, міністра у справах ветеранів України Оксани Коляди, координаторів організаційного комітету Invictus Teams Ukraine, представників ЗМІ, волонтерів та друзів проєкту.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

“Окрім тренерського складу і керівників програми, тут присутні й ментори іншої країни. Дуже круто, коли бачиш перед собою багатьох досвідчених учасників-ветеранів із США. Це наш дороговказ, що ми повинні йти їхнім шляхом і залучати максимум ветеранів АТО/ООС до спортивного руху”, — зазначила Оксана Коляда.

Капітаном збірної став армієць Іван Рудий

Урочистим моментом стало вручення подарунків від іноземних партнерів — 10 спеціалізованих візків для гри у баскетбол сидячи і баскетбольних м’ячів від бійців добробату “КривБас”.

Також тут відбулося довгоочікуване представлення капітана української збірної. Ним став один з учасників команди — ветеран ЗС України Іван Рудий, який не тільки представлятиме нашу збірну у велоспорті та паверліфтингу, а й налаштовуватиме побратимів упродовж Ігор.

“Дуже радий, що цього року з’явилися саме командні види спорту, адже вони ще більше згуртовують і мотивують нашу команду. Я докладу максимум зусиль, аби зберегти дух братерства й незламності, який є в кожного з нас. Також дякую нашим братам-ветеранам з Америки за їхню підтримку і допомогу”, — наголосив капітан національної збірної.

Головний тренер збірної України Ігор Нескорених Сергій Конюшок, розповів, що завдяки таким заходам ветерани не тільки можуть донести побратимам головний меседж не здаватись, а й прикладом залучатимуть їх до спортивної реабілітації.

Зі свого боку він поділився враженнями стосовно вдалих результатів самостійних тренувань учасників збірної, адже не всі “Нескорені” могли тренуватися у себе вдома з професійними тренерами.

Після офіційної частини учасники обох команд зіграли у товариських матчах з баскетболу та волейболу сидячи, а також продемонстрували вміння з різних спортивних дисциплін.

“Ігри Нескорених—2020″ стартують у нідерландському місті Гаага 9 травня і триватимуть до 16 травня. Цього року в складі нашої команді 20 учасників”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони України

Система Orphus