Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ветеран АТО з Полтави на протезі підкорив Карпатські вершини

Ветеран АТО з Полтави на протезі підкорив Карпатські вершини

Ветеран АТО родом з Полтави Юрій Горський (Дмитренко) разом з проєктом  Nomad.live два дні підкорював українські Карпати. Зокрема, Юрій побував на горі Грофа (висота – 1748 м) у масиві Ґорґани (Рожнятівський район Івано-Франківської області). 

Ініціатор проєкту Олексій Кушнєр разом з командою однодумців проводять безкоштовні походи в гори для учасників бойових дій та поранених ветеранів. Також організовують комерційні походи для всіх охочих, частина коштів з яких йде на соціальні походи.

Випускник Полтавського техуніверситету Юрій Дмитренко з початком російсько-української війни вирушив добровольцем на фронт. З 2014 року він проходив службу в 54-му розвідбатальйоні. Разом з побратимами виконував завдання по всій лінії фронту. Підірвався на міні, коли евакуйовував товаришів, які потрапили під обстріл, і внаслідок поранення втратив ногу. Тривалий час проходив реабілітацію. В госпіталі він почав займатися спортом, опанував бігову доріжку, штангу, велосипед, веслування, м’яч.

Юрій Горський брав участь у марафоні морської піхоти США (2017), у Міжнародних змаганнях Invictus Games (Ігри Нескорених)  у Торонто (2017), завоював для України дві медалі на “Іграх нескорених” у Австралії (2018), 4 медалі (золото зі штовхання ядра, золото зі стрибків в довжину, срібло за веслування на 1 хв, бронза за веслування на 4 хв) на Національних Іграх Нескорених (2018).

Фото Юрія Горського

Система Orphus