Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Великобагачанська ОТГ потрапила у проект “Децентралізація та реформа культурних послуг”

Великобагачанська ОТГ потрапила у проект “Децентралізація та реформа культурних послуг”

19 лютого у Великобагачанській ОТГ відбулась нарада керівників клубних закладів під керівництвом селищного голови Юрія Саковського та завідувача сектору культури та туризму Наталії Проскури.

Директорам було повідомлено, що 24-25 лютого в громаді працюватиме соціолог проєкту «Децентралізація та реформа культурних послуг». Нагадаємо, що Великобагачанська ОТГ стала одна з восьми громад України, які потрапили в цей проєкт, що орієнтований на розробку нової політики у сфері управління культурою, а також запровадження нового підходу у наданні якісних та доступних культурних послуг на рівні територіальних громад, йдеться на сторінці громади у Facebook.

Протягом наради обговорили підготовку до огляду народної творчості аматорських колективів клубних закладів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, проведення регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, проведення культурно-масових заходів клубними закладами в березні місяці згідно календаря державних та професійних свят і знаменних дат та інше.

Система Orphus