Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україну прибудуть швидкі тести на виявлення коронавірусу, – Віктор Ляшко

В Україну прибудуть швидкі тести на виявлення коронавірусу, – Віктор Ляшко

Результати тестування  на коронавірус 4-х пацієнтів з Чернівецької області –  негативні. Дослідження проводились у вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. Наразі в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Про це повідомив заступник Міністра Віктор Ляшко під час пресбрифінгу.

Також було повідомлено про поставку швидких тестів на COVID-19.

 “З 10 березня ми очікуємо надходження у наші лабораторії швидких тестів на виявлення коронавірусу. Швидкі тести відрізняються від тест-систем тим, що вони можуть використовуватися навіть поза межами лабораторії. Безпосередньо у ліжках хворого забирається біологічний матеріал і лікар за 15 хв може виключити або встановити діагноз. Звичайно, швидкі тести потребуватимуть подальшого підтвердження у лабораторії, проте вони можуть визначати оперативніше подальшу тактику поводження з хворим”, -зазначив Віктор Ляшко.  

Продовжується проведення температурного скринінгу на прикордонних пунктах пропуску та в аеропортах. Вчора в міжнародному аеропорті Бориспіль після посадки літака була ізольована іноземна громадянка з симптомами ГРВІ. Екіпаж повідомив, що вона весь політ приймала ліки, в тому числі жарознижувальні. Лікарі прийняли рішення ізолювати іноземну громадянку в Олександрівську лікарню міста Києва та провести тестування.

Також вчора в Івано-Франківську була госпіталізована жінка, яка 24 лютого прибула із Італії. У пацієнтки була підвищена температура, кашель та інші ознаки гострого вірусного захворювання. Проведення тесту на грип дало негативний результат. Жінка перебуває в інфекційній лікарні ввечері було здійснено забір зразків та відправлено на дослідження в лабораторію ЦГЗ. 

Перейти до вмісту