Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україну не впустили трьох російських пропагандистів

В Україну не впустили трьох російських пропагандистів

Троє російських фахівців у сфері журналістики, блогерства, соціальних комунікацій планували викладати в Києві заняття з маніпулювання людьми в ЗМІ та соцмережах.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Громадяни РФ прилетіли рейсом із Мінська. Працівники Державної прикордонної служби України завернули їх в аеропорту Київ (Жуляни) та заборонили в’їзд в Україну.

Серед них: лектор 1985 року, який співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни. Лекції на цю тему він читав в окупованому Криму. Тоді організатори – всеросійська організація “Боевое братство”, високо оцінили роботу тренера та нагородили його медаллю “Участник шествия “Бессмертный полк”.

Другий російський “СММ-викладач” 1986 року народження, який теж їхав читати лекції про просування контенту у соціальних мережах, незаконно відвідував окупований Крим.

“Третьою виявилася жінка 1980 року народження, яка обіймає посаду в забороненому в Україні інтернет-ресурсі”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДПСУ

Система Orphus