Ви тут:
Спорт Суспільство 

В Україні відкрили спеціалізовану арену для кьорлінгу

В Україні відкрили спеціалізовану арену для кьорлінгу

Нещодавно відбулася визначна подія в історії розвитку вітчизняних зимових видів спорту – відкриття першої в Україні спеціалізованої арени для кьорлінгу.

Як розповіли у НОК України, Символічну стрічку перерізали президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка та президент Федерації кьорлінгу в Україні, член виконкому НОК Олексій Перевезенцев.

Серед гостей свята були присутні керівники олімпійських федерацій, спортивних установ міста та громадськості.

«Дуже приємно взяти участь в сьогоднішньому чудовому заході, адже вперше в Україні відкривається спеціалізована арена зі справжнім кьорлінговим льодом. Переконаний, що ця подія дозволить українському кьорлінгу вийти на новий рівень розвитку», – відзначив в очільник НОК на початку урочистої церемонії.

Він зауважив, що наявність спеціалізованого майданчика вирішить одразу кілька завдань: українські спортсмени матимуть гарні умови для тренувань, Україна зможе приймати престижні міжнародні турніри з кьорлінгу, а пересічні українці отримають чудову можливість відкрити для себе цей вид спорту й спробувати свої сили в ньому.

Фото – facebook НОК України.

Система Orphus Поделиться на fb