Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Україні розпочали профілактичні заходи “Увага! Спецсигнали!”.

В Україні розпочали профілактичні заходи “Увага! Спецсигнали!”.

Протягом двох тижнів, а за потреби й більше, триватимуть спільні профілактичні відпрацювання патрульної поліції, швидкої допомоги та ДСНС. Про це під час пресбрифінгу повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Інформує пресслужба патрульної поліції Полтавської області.

“Такі заходи ми проводимо для того, щоб нагадати водіям про важливість давати дорогу спецтранспорту й актуальність цієї проблеми. Адже існують непоодинокі випадки, коли водії ігнорують маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі. Але не треба забувати, що спецтранспорт спішить на виклик, бо хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя”, — наголосив Олексій Білошицький.

Нерідко ситуації, коли водії не надають перевагу спецтранспорту, який поспішає на виклик, завершуються ДТП. На жаль, навіть з фатальними наслідками.

Учора спільні екіпажі полтавських патрульних та швидкої вже виїхали на перші відпрацювання.

Патрульні перевірили, як водії пропускають авто зі спецсигналами. На жаль, не всі керманичі дотрималися важливого правила.

За годину патрульні склали 4 адмінматеріали на водіїв, які не надавали дорогу та не забезпечували безперешкодний проїзд спецтранспорту.

“Нагадуємо, що за цей вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність – штраф у сумі 510 гривень (ч.3, ст.122 КУпАП). Водії, будьте свідомими та відповідальними!”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus