Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

В районі ООС після капітального ремонту відновив роботу мобільний госпіталь

В районі ООС після капітального ремонту відновив роботу мобільний госпіталь

Після капітального ремонту та доукомплектування сучасним обладнанням відновило свою роботу відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії 65-го військового мобільного госпіталю у місті Часів Яр.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Як зазначив начальник відділу медичного забезпечення Об’єднаного командного пункту операції Об’єднаних сил полковник медичної служби Олександр Авраменко, дане відділення є обов’язковим елементом кожного військового лікувального закладу, оскільки саме тут надаються перші заходи невідкладної допомоги.

Ремонт відділення розпочався восени минулого року за сприяння головного військово-медичного управління Міністерства оборони України, та Донецької військово-цивільної адміністрації, коштом яких були закуплені необхідні будівельні матеріали, сучасні дихальні апарати, панмеди (прилади для стерилізації медичних інструментів) та інше устаткування. Медичні меблі, ліжка, ортопедичні матраци отримано завдяки гуманітарному проєкту “Допомога Схід”.

Ремонтні роботи тривають і інших відділеннях лікувального закладу: у приміщеннях оновлено систему опалення, замінені вікна та меблі, запроєктовано переоснащення санвузлів та системи водопостачання.

“Наявність гарного обладнання, забезпечення лікарськими медикаментами, комфортні умови перебування у медичному закладі значно прискорюють одужання наших військових та повернення їх до строю. — розповів начальник військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Юрій Подолян. Також він додав, що минулого року на закупівлю лікарських засобів для військовослужбовців було витрачено понад 10 мільйонів гривень”.

“65-й військовий мобільний госпіталь у місті Часів Яр є медичною установою, яка розгорнута на 100 ліжок і в цілодобовому режимі надає кваліфіковану медичну допомогу не лише військовослужбовцям Операції об’єднаних сил, а й цивільному населенню”. – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони України

Система Orphus