Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Головному управлінні ДПС Полтавщини вшанували афганців

В Головному управлінні ДПС Полтавщини вшанували афганців

15 лютого 2020 року в Україні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ша річниця виводу військ СРСР з Афганістану. Напередодні цієї дати в Головному управлінні Державної податкової служби у Полтавській області за традицією збираються учасники бойових дій – пенсіонери органів податкової служби Полтавщини.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Привітати їх зі святом та вшанувати пам’ять загиблих товаришів прийшли в.о. начальника ГУ ДПС в області Алла Рябкова та голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації „Асоціація ветеранів державної податкової служби України” Богдан Лизун.

В ході зустрічі очільник обласного управління податкової служби області щиро подякувала колишнім воїнам-афганцям за героїзм, мужність та активну громадську позицію сьогодні, побажавши здоров’я, нових перемог і мирного неба над головою.

За свою мужність і вірність Присязі з нагоди відзначення річниці виводу військ СРСР з Афганістану учасники бойових дій ветерани-податківці Полтавщини отримали заслужені відзнаки Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), медалі за громадянську мужність, пам’ятні монети, грамоти та подяки.

Система Orphus