Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

В евакуйованих з Уханю людей, які знаходяться у Нових Санжарах, вдруге візьмуть забір аналізів

В евакуйованих з Уханю людей, які знаходяться у Нових Санжарах, вдруге візьмуть забір аналізів

Лікарі хочуть підтвердити, що у санаторії немає хворих на коронавірус людей.

Про це розповіли у МОЗ України.

«Сьогодні у евакуйованих з Уханю людей, які перебувають на обсервації в санаторії «Нові Санжари», вдруге візьмуть забір аналізів для скринінгового дослідження на коронавірус. Це проводиться, щоб ще раз підтвердити, що всі здорові. Нагадуємо, що ні в однієї людини немає ознак гострих вірусних захворювань», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко на брифінгу щодо евакуйованих з Уханя громадян України та іноземців у Нових Санжарах повідомив, що правоохоронці здійснюють свою роботу у штатному режимі.

“Персонал санаторію, медики, поліцейські, нацгвардійці і рятувальники здійснюють у штатному режимі свою роботу – забезпечення порядку на території та по периметру об’єкта, а також на території населеного пункту. Вся правоохоронна система України зараз зорієнтована на те, щоб забезпечити перебіг процесів, які відбуваються в зоні обсервації і навколо цього. Ми маємо достатньо сил і засобів для убезпечення від будь-яких надзвичайних ситуацій”, – зазначив Іван Варченко.

Система Orphus