Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Уряд максимально мобілізований, щоби не допустити розповсюдження коронавірусу в країні, – Олексій Гончарук

Уряд максимально мобілізований, щоби не допустити розповсюдження коронавірусу в країні, – Олексій Гончарук

Зараз усі евакуйовані з Китаю почувають себе добре. Їхні умови перебування в обсервації — задовільні. Певні мобільні оператори встановили тимчасові вишки на території медичного центру для комфортного спілкування евакуйованих зі своїми рідними.

Про це на своєму Telegram каналі написав Прем’єр-міністр України Оkексій Гjyчарук, зауваживши, що йому особисто щодня повідомляють про стан здоров‘я евакуйованих.

“В Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні на виявлення коронавірусу. Плюс, щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання останньої інформації щодо досвіду різних країн: як розвивається вірус, який наразі інкубаційний період та інше. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування.

До того ж, ми виявили групу країн із ризиками зараження, тому існує додаткова процедура контролю рейсів із цих країн: здійснюється перевірка температури тіла пасажирів в українських аеропортах.

Якщо у людини будуть симптоми хвороби, кожну область ми підготували до цього: є бригади лікарів-інфекціоністів, які знають усю процедуру надання медичної допомоги.

Визначені також лікарні, які готові прийняти людей. Причин для паніки немає! Не ведіться на провокації!”. – написав Олексій Гончарук.

Система Orphus