Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізницю тимчасово очолив словенець Марчек Желько: що відомо про нового керівника

Укрзалізницю тимчасово очолив словенець Марчек Желько: що відомо про нового керівника

Кабінет міністрів призначив словенця Марчека Желька тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління Укрзалізниці. До цього він був членом правління цього державного акціонерного товариства.

Про це повідомляє “24 канал”.

Розпорядження щодо призначення Желька оприлюднили на сайті українського уряду. Підписав документ український прем’єр Олексій Гончарук.

У розпорядженні мовиться, що Желько виконуватиме свої обов’язки на посаді керівника Укрзалізниці, поки, як цього вимагає закон, не оберуть повноцінного голову правління державного перевізника.

До Желька Укрзалізницю очолював Євген Кравцов, але у січні він повідомив, що йде у державний публічний сектор. Щоправда, контракт Кравцова з Укрзалізницею офіційно мав закінчитися у 2021 році.

Наглядова рада Укрзалізниці розглянула його звернення щодо припинення контракту та 29 січня звільнила з посади керівника підприємства.

Що відомо про Марчека Желька

До призначення на нову посаду він був членом правління Укрзалізниці. Народився Марчек Желько у місті Марібор (Словенія). Має диплом економіста. У структурі Укрзалізниці почав працювати у 2016 році.

Желько має понад 15-річний досвід управління персоналом. Зокрема, він майже тринадцять років обіймав керівні посади у представництва компанії McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проєкті реформуванні HR-напрямку в компанії “Нова Пошта”.

Крім того, у 2007 – 2013 обіймав посаду директора з персоналу ПАТ “Дніпроспецсталь”. У 2013 – 2014 роках був директором з персоналу групи Starlightmedia. А у 2014 – 2015 роках був незалежним членом наглядової ради “Укрросметалл”.

Фото: “24 канал”

Система Orphus