Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські десантники взяли участь в командно-штабному тренуванні “Brave Band”

Українські десантники взяли участь в командно-штабному тренуванні “Brave Band”

У період з 17 до 21 лютого Командування Литовсько-Польсько-Української бригади імені гетьмана Костянтина Острозького проводило другий етап щорічного командно-штабного тренування “Brave Band”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Важливо зазначити, що з метою подальшого розвитку системи підготовки багатонаціональної бригади цьогорічне командно-штабне тренування зі штабами афілійованих підрозділів було видозмінено та набуло форми тактичного тренування без залучення основних сил та засобів.

Даний підхід створює передумови та відкриває нові можливості для вдосконалення процесу планування застосування підрозділів та управління визначеними силами і засобами в умовах обмеженого часу та різких змін обстановки у відповідності до стандартизованих операційних процедур та згідно з принципами НАТО.

Видозмінене командно-штабне тренування являє собою логічне продовження спільного командно-штабного тренування проведеного напередодні у тісній співпраці з американськими колегами, що завершилося розробкою і видачею бойового наказу для проведення операції, які і стали основою для другого етапу тренувань.

Беручи до уваги унікальну можливість провести тренування з переважною більшістю командирів та штабів афілійованих підрозділів, було прийнято рішення щодо організації та розміщення навчально-тренувальних місць на польовій базі. Саме тому, метою заходу було визначено перевірити та підтвердити можливості залученого особового складу щодо планування, управління, здійснення всебічного керівництва та контролю за підпорядкованими підрозділами в процесі виконання завдань за призначенням в умовах наближених до реальних.

Командування ЛИТПОЛУКРБРИГ зібрало військовослужбовців з Литви, Польщі та України для відпрацювання їх спільних дій у міжнародному середовищі, а також підвищення взаємосумісності задля подальшого нарощення спроможностей виконувати завдання за призначенням особовим складом багатонаціональної військової частини.

З представників українських Збройних Сил на командно-штабне навчання прибули військовослужбовці десантно-штурмового батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ, які разом зі своїми іноземними партнерами тренуються та навчаються за стандартами НАТО в міжнародному середовищі.

Також під час командно-штабного навчання командир ЛИТПОЛУКРБРИГ провів конференцію на базі бригади з командирами підрозділів литовських, польських та українських Збройних сил з метою обговорення спільної діяльності та міжнародної співпраці щодо запланованих подій на 2020 рік.

“З огляду на шалений ритм та наполегливість у виконанні функціональних обов’язків учасниками заходу, немає жодного сумніву щодо успішного завершення видозмінених КШТ та досягнення всіх поставлених завдань”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus