Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна приєдналася до Міжнародного альянсу за свободу віросповідання

Україна приєдналася до Міжнародного альянсу за свободу віросповідання

26 країнами світу у тому числі й Україна створили новий Міжнародний альянс релігійної свободи, який прагне зменшити релігійні переслідування у світі, інформує «Слово про слово» з посиланням на christianitytoday.com 

“Ми разом говоримо, що свобода віросповідання чи переконань не є західним ідеалом, а справжня основа суспільства”, – заявив держсекретар Майк Помпео вчора під час обіду в Державному департаменті США, відкриваючи альянс, в якому братимуть участь представники кожного уряду.

Перша зустріч альянсу припала напередодні Національного молитовного сніданку, який збирає міжнародних релігійних та дипломатичних діячів раз на рік на захід, який проводить члени Конгресу та організований Міжнародним фондом, християнською організацією, також відомою як “Сім’я” або “Братство”.

Польща, одна з країн альянсу, заявила у спільній заяві з Державним департаментом, що наступна зустріч міністрів по просуванню релігійної свободи відбудеться 14–16 липня у Варшаві. 

Крім Польщі та США, іншими країнами-засновниками Міжнародного альянсу релігійної свободи є: Албанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Болгарія, Колумбія, Хорватія, Чехія, Естонія, Гамбія, Грузія, Греція, Угорщина, Ізраїль, Косово, Латвія, Литва, Мальта, Нідерланди, Сенегал, Словаччина, Словенія, Того, Україна та Великобританія.

Браунбек заявив журналістам на конференції 29 січня, що для країн, що входять до групи, існує “досить висока планка”. На цей заклик він сказав, що 17 країн прихильні до альянсу. Ще десять приєдналися протягом наступного тижня.

Система Orphus