УХЛ: “Кременчук” забив 14 шайб “Динамо”

Лідери чемпіонату України легко розгромив представників Харкова.

Як розповіли в УХЛ, всі три періоди проходили за одним сценарієм. Різниця полягала лише в кількості закинутих шайб. Кременчужани активно йшли вперед, не даючи «динамівцям» можливості вийти зі своєї зони. Вже на першій хвилині стійка воріт врятувала гостей від пропущеної шайби. Але вже через дві хвилини господарі все ж забили гол – вдало на добиванні зіграв Володимир Горище.

Ще через три хвилини хокеїсти «Кременчука» закинули дві шайби поспіль. Спочатку Дмитро Орлов після феноменальної передачі з-за воріт зробив рахунок 2: 0, а потім Владислав Грицких без особливих зусиль вкотився в зону суперника і розстріляв ворота Михайла Шевчука з близької відстані.

Варто відзначити четверту шайбу кременчужан, яку вони закинули на 10 хвилині зустрічі. Кирило Бондаренко розібрався з захисниками суперника біля їх воріт та скинув шайбу на ключку Микити Олійника – форвард господарів не схибив із вигідної позиції.

«Динамівці» змогли відповісти лише двома напівмоментом за 5 хвилин до кінця періоду. Спочатку на рандеву з воротарем виходив Євген Абаджян, але в останній момент на ньому сфолили захисники «Кременчука». А потім Михайло Геворкян не зміг точно кинути з близької відстані – знову не дозволили захисники господарів.

У другому періоді «динамівці» намагалися провести атаки, але тричі помилилися, за що були винагороджені трійкою пропущених шайб від Гліба Бондарука, Кирила Бондаренко і Олександра Пукса. До честі харків’ян, вони змогли розмочити рахунок в кінцівці другого відрізка. Точним кидком відзначився Данило Кашевко.

В останній «двадцятихвилинці» кременчужани не на жарт розігралися і закинули ще сім шайб, серед яких дублем відзначився Володимир Горище.

Підсумковий рахунок матчу 14: 1 на користь «Кременчук».