Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

УХЛ: «Кременчук» сьогодні зіграє з «Крижаними вовками»

УХЛ: «Кременчук» сьогодні зіграє з «Крижаними вовками»

В принципі для обох команд вже відомий розклад ігор плей-оф. Але, на відміну від киян, які точно завершать турнірну таблицю на п’ятому місці, кременчужани продовжують боротися за першу сходинку в «регулярці».

Як розповіли в УХЛ, в очних протистояннях між «городянами» і «вовками» повну перевагу має перша команда. З семи поєдинків все сім перемог при різниці в шайбах 65: 8. В основному за гру кременчужани закидали «вовкам» мінімум вісім шайб.

Винятком є остання їх зустріч, в якій столична команда змогла вистояти, пропустивши лише шість. При тому непогано відігравши перших два періоди, кияни провалили заключний. За рахунку 2: 3 (дубль Сергія Мікульчик) підопічні Руслана Борисенко пробачили три шайби.
За статистикою трійка «кращих» гравців в очних протистояннях у кременчужан виглядає так: Дмитро Созонов – 20 (12 + 8) очок, Дмитро Орлов – 19 (7 + 12) очок та Микола Кисельов – 14 (9 + 5) очок.
У свою чергу, у столичного клубу – Іван Федосов – 3 (1 + 2) бали. А у Бориса Андрющенко та Сергія Мікульчик по дві шайби.
14:00 «Кременчук» – «Крижані Вовки», пряма трансляція – сайти УХЛ і XSPORT.ua

Система Orphus