УХЛ: «Кременчук» розгромив «Динамо»

У Харкові відбувся перенесений матч Української хокейної ліги.

Як розповіли в УХЛ, досить впевнено перший період матчу провели «динамівці», концентруючись на обороні своїх воріт і виїжджаючи тільки в рідкісні контратаки. «Кременчук», навпаки, кинув всі сили в атаку, що дало свої плоди тільки під кінець періоду – за дві хвилини до першої сирени відзначився Дмитро Орлов.

У другому періоді кременчужани більш активно стали грати в атаці, збільшуючи рахунок на табло. Таким чином по ходу другої двадцятихвилинки ще по шайбі закинули Єгор Серанов, Дмитро Орлов, Кирило Фроленко і Микола Кисельов. У свою чергу, харків’яни, зусиллями Рината Дурдиева, змогли прошити В’ячеслава Новицького, позбавивши голкіпера права оформити «на нуль» у цьому матчі.

У заключному відрізку зустрічі «городяни» вирішили не зменшувати результативних оборотів і ще три рази прошили Іллю Бондуряна, встановивши остаточний рахунок 1: 8 на табло. Варто відзначити, що по ходу матчу Дмитро Орлов оформив хет-трик, а капітан команди Микола Кисельов відзначився дублем.