УХЛ: «Кременчук» продовжує перемагати

Лідери чемпіонату України впевнено здолали «Крижаних вовків».

Як розповіли в УХЛ, матч господарі майданчика почали дуже активно і відразу показали свою готовність зіграти на рівних – на п’ятій хвилині поєдинку Сергій Мікульчик точним ударом відкрив рахунок у матчі. Кременчужани швидко зібралися і за наступні 4 хвилини не тільки зрівняли рахунок, а й збільшили розрив до двох шайб. Під кінець періоду Сергій Мікульчик зробив дубль, мінімально наблизившись до супротивника з Кременчука, проте зрівняти цифри на табло у них так і не вийшло.

У другому періоді команди вирівняли гру, обрушивши шквал атак на ворота Микити Петленко та В’ячеслава Новицького. Однак, реалізувати свої моменти, як у киян, так і у кременчужан не вийшло.

Збільшувати рахунок на табло, після «сухих» фактично 30 хвилин матчу, почали гості майданчика – Всеволод Толстушко оформив дубль, а потім свій момент реалізував Дмитро Орлов. «Крижані Вовки» старалися відповісти закинутими шайбами, проте знову прошити В’ячеслава Новицького у них не вийшло – 2:6.