Ви тут:
Суспільство Україна 

УІНП передав Збройним Силам півтори тисячі книжок історико-патріотичної тематики

УІНП передав Збройним Силам півтори тисячі книжок історико-патріотичної тематики

Український інститут національної пам’яті передав чергову партію із 17 видів понад 1500 примірників друкованих видань Інституту офіцерам Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України.

«Отримані книги підсилять знання особовим складом стану воєнно-політичної, суспільно-політичної та бойової обстановки в районах виконання завдань за призначенням та розуміння факторів та чинників, які використовує російський ворог для здійснення негативного інформаційно-психологічного впливу», – повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю Збройних Сил України, висловивши подяку колективу Українського інституту національної пам’яті за активну підтримку українського війська.

Надалі книжки використовуватимуть фахівці Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ «для забезпечення військовослужбовців ЗС України прикладними інформаційними і методичними матеріалами під час роботи з особовим складом в умовах ведення бойових дій».

Детальніше про те, як безкоштовно отримати інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті за посиланням.

Система Orphus