Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Великобагачанській ОТГ створять місцеву пожежну команду

У Великобагачанській ОТГ створять місцеву пожежну команду

У Радивонівці Великобагачанській об’єднаній територіальній громаді планують створити місцеву пожежну команду.

Про це йдеться на сторінці Великобагачанської селищної ради у Facebook.

11 лютого у Радивонівці Великобагачанської ОТГ відбулась робоча зустріч селищного голови Юрія Саковського з начальником Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області Сергієм Фірсовим, начальником Великобагачанського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергієм Гайворонським, керівником Великобагачанської місцевої пожежної охорони Володимиром Гаркушкою, виконуючою обов’язки старости Радивонівського старостинського округу Лідією Філіпенко, депутатом селищної ради Олександром Балюком.

Під час зустрічі обговорили створення у Радивонівці тимчасової місцевої пожежної команди з перспективою утворення Центру безпеки. Рішення про створення пожежної команди вкрай актуальне для жителів округу, тому що у випадку пожежі рятувальники витрачають щонайменше 40 хвилин на дорогу з Великої Багачки в Радивонівку, а за цей час наслідки неконтрольованого горіння можуть бути вкрай складними.

Завдяки сприянню Героя України Івана Балюка було вирішено питання з приміщенням для місцевої пожежної комнади. Учасники зустрічі ознайомились з будівлею, де раніше розташовувались гаражі ПАФ «Україна» і обговорили хід обладнання пожежного депо. Так, зовнішній та внутрішній ремонт планується провести за кошти селищної ради. Як тільки приміщення буде упорядковане, Головне управління ДСНС України в Полтавській області безкоштовно передасть пожежний автомобіль. Місцева пожежна команда буде працювати особовий склад у кількості 9 чоловік.

Ремонтні роботи планують розпочати найближчим часом і закінчити до літа.

Система Orphus