Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У січні до держбюджету надійшло майже 596 тис грн акцизного податку, – повідомили податківці Полтавщини

У січні до держбюджету надійшло майже 596 тис грн акцизного податку, – повідомили податківці Полтавщини

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, впродовж першого місяця 2020 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 598,8 тис. грн; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 22 млн 14,9 тис. грн; плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – в сумі 1 млн 905,3 тис. грн, плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання – 347,3 тис. гривень.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам – виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 43,2 млн марок акцизного податку.

За результатами моніторингу декларацій акцизного податку, повноти і своєчасності сплати задекларованих зобов’язань, дотримання порядку реєстрації платників акцизного податку з пального, ведення обліку акцизних накладних в системі електронного адміністрування реалізації пального складено 5 актів камеральних перевірок на суму штрафних (фінансових) санкцій з акцизного податку – 5,9 млн гривень.

Система Orphus