Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У санаторії імені М.В. Гоголя висаджують сосновий бір

У санаторії імені М.В. Гоголя висаджують сосновий бір

Минулого тижня на території санаторію ім. М. Гоголя регіональної філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (м. Миргород) було висаджено 100 саджанців ялинок. У планах працівників санаторію озеленити санаторій ще 100 соснами.

Дану породу сосен висотою 1-1,5 метри слід висаджувати в ґрунт при температурі повітря не вище -5 градусів. Лунки 50×50×50 для саджанців копали екскаватором, бо ж земля ще мерзла. Молоді сосни прибули до санаторію для висадки окутані мішковиною із ґрунтом на корінні, повідомляє Укрзалізниця.

Довідково. Санаторій ім. М. Гоголя заснований у 1981 році в мальовничому Миргороді, на Полтавщині. Структурний підрозділ регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» – це спеціалізована лікувальна установа санаторно-курортного профілю для лікування захворювань травної системи й опорно-рухового апарата. На 23 га території санаторію розташована паркова зона, де росте велике розмаїття дерев і чагарників, що в сполученні з екологічно чистим повітрям дає прекрасний ефект кліматотерапії.

 

 

 

ФОТО: Санатории Украины

Система Orphus Поделиться на fb