Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА розглянули заяви дев’ятьох юнаків, які через релігійні переконання захотіли проходити невійськову службу

У Полтавській ОДА розглянули заяви дев’ятьох юнаків, які через релігійні переконання захотіли проходити невійськову службу

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Полтавської обласної державної адміністрації. Зокрема, на ньому розглянули 9 заяв від юнаків призовного віку, які повідомили, що проходження військової служби суперечить їхнім релігійними переконанням.

Зокрема, члени комісії (представники департаментів соцзахисту населення, охорони здоров’я, культури та туризму ОДА, військового комісаріату) поінформували заявників, що у разі ухилення громадянина від проходження альтернативної служби або вчинення ним незаконних дій обласна комісія може скасувати своє рішення, й чоловік таки піде на військову службу.

До речі, строк альтернативної служби у півтора рази перевищує строк військової служби і складає 27 місяців. Передбачено, що альтернативну службу заявники проходитимуть на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких насамперед пов’язана з соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України.

Система Orphus