Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА проводять семінар щодо публічних закупівель

У Полтавській ОДА проводять семінар щодо публічних закупівель

20 лютого у Полтавській ОДА розпочався семінар для учасників та замовників публічних закупівель.

19 квітня вступить у дію новий ЗУ “Про публічні закупівлі”. Що він змінить у роботі замовників? Як вплине на їх співпрацю з постачальниками? Про це учасники зможуть дізнатись на семінарі “Нові правила Prozorro: Готуємось до змін”.

За останні роки законодавство про публічні закупівлі постійно змінювалось, вдосконалювалось. І з метою організації системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС були внесені зміни до закону. Наразі одним з найновіших завдань процесу закупівлі є створення умов не лише для економії коштів платників податків, а й для забезпечення співвідношення між ціною та якістю продукту, що закуповуємо”, – зазначив радник голови Полтавської ОДА Олексій Іщенко.

Учасники семінару також дізнаються про зміни у процедурі оскарження, професіоналізацію сфери публічних закупівель, аномально низьку ціну та відповідальність замовників за порушення.

Спікери заходу розкажуть про переваги першого державного онлайн-магазину Prozorro Market, чому він має стати альтернативою допороговим закупівлям та про особливості роботи з цим інструментом.

Окрім цього, експерти ознайомлять учасників семінару з новими правилами оренди державного і комунального майна.

Система Orphus