Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА обговорили проблемні питання щодо будівництва дороги Київ-Харків-Довжанський

У Полтавській ОДА обговорили проблемні питання щодо будівництва дороги Київ-Харків-Довжанський

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо капітального ремонту дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. На ній були присутні представники обласного автодору, фірми «ONUR» та профільних департаментів і управлінь. Обговорили проблемні питання, пов’язані з будівництвом та місцями забору підсипного ґрунту для відсипання земельного полотна автодороги.

Зокрема, мова йшла про ділянки в межах Чутівського, Хорольського та Великобагачанського районів, повідомили в ОДА.

Як поінформував начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець, проблематика стосувалася пошуку підсипного ґрунту в Великобагачанському районі. Там потрібно відвести земельні ділянки, так звані резерви ґрунту, для підсипки земляного шару.

«Зокрема, це ділянки, які вже мають цільове призначення. Ми вже домовилися, що вони будуть здані в оренду. Потрібно розробити відповідні документи та провести грошову оцінку», – сказав Сергій Марчишинець.

Як зазначив керівник Хорольського проєкту Оздоган Озгюр, зі свого боку вони готові взяти ці ділянки в оренду.

«Є ділянка дороги протяжністю 42 км. Вона поділена три лоти. На них потрібно 2 млн кубів матеріалу. До кінця березня цю проблему необхідно вирішити, щоб роботи були виконані в строки. Ми готові укладати договори та брати ділянки в оренду», – сказав Оздоган Озгюр.

Радник голови облдержадміністрації Олександр Ткач наголосив, що обласна влада всіляко сприятиме будівництву дороги.

«Ми максимально включаємося в роботу. Робимо все можливе, що від нас залежить. За цей короткий період, коли почали співпрацю з вами, не втратили жодного дня. Докладемо максимум зусиль, аби вкластися в строки і звести бюрократичні процедури нанівець», – сказав Олександр Ткач.

За підсумками зустрічі вирішили протягом тижня уладнати питання щодо укладання договорів.

фото Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb