Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили порядок обрахування площ земель різної категорії

У Полтавській ОДА обговорили порядок обрахування площ земель різної категорії

Під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького та за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського відбулася селекторна нарада «Щодо системи оцінки ключових показників».

У ній взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, державного фонду підтримки фермерських господарств, Держгеокадастру, повідомляють у Полтавській ОДА.

У ході селектору обговорили заходи щодо усунення розбіжностей в обрахуванні площ земель різної категорії, порядок використання земель сільськогосподарського призначення державними підприємствами.

Микола Сольський поінформував учасників наради про законопроект 3012-1, який передбачає порядок приватизації держпідприємств: планується 40 % земель, що знаходяться в обробітку дерпідприємствами, розпаювати між працюючими та пенсіонерами, працівниками соціальної сфери, 20 % буде виділено для учасників АТО/ООС. Решта земель може бути задіяна в процедурі приватизації підприємства, тобто виставлятись на продаж або буде передана в оренду на земельних торгах.

Рішення про приватизацію приймає орган, до сфери управління якого відноситься підприємство.

Директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов спільно з учасниками наради обговорив коло проблемних питань, які стосуються порядку обрахування площ земель різної категорії в області, та визначив напрямки подальшої роботи.

Система Orphus