Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили переможців ІІ Конкурсу соціальної реклами читання

У Полтаві визначили переможців ІІ Конкурсу соціальної реклами читання

Викладачі кафедри журналістики Полтавського національного педуніверситету імені В.Г. Короленка вдруге провели Конкурс соціальної реклами, що покликана популяризувати читання серед молоді.

До участі приймали проєкти у форматі плакату, буктрейлера, коміксу й відеоролика від учнів та студентів навчальних закладів різних типів.

Традиційно нагородження переможців творчого змагання  відбулося до Міжнародного дня дарування книг 14 лютого 2020 року. Цього року на розгляд журі конкурсу надіслали 34 проєкти від вихованців навчальних закладів Полтави, Кременчука, Хоролу, Новосанжарського, Лубенського районів та Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Гостями церемонії нагородження були не лише конкурсанти, а й викладач, письменниця Тетяна Луньова та SMM-менеджерка книгарні «Зміст» Олександра Маханова. Вони ж і вручили дипломи переможцям. Ними стали:

У категорія «Відеоролик»:

І місце  – Софія Помінчук, Соломія Помінчук (Полтавська гімназія №17), проєкт «Читати – модно!».

ІІ місце – Марія Анісова (Полтавська гімназія № 21), проєкт «Інтернет чи бібліотека?»; Парламент лідерів Полтавської гімназії №17, проєкт «Читай – розфарбовуй своє життя!».

ІІІ місце – Гурток юних відеооператорів «Альфа» (Полтавський міський центр позашкільної освіти), проєкт «Книжка проти смартфона»; Владислава Калініченко (Хорольська гімназія), проєкт «Електронні VS паперові книги».

Номінація «Підлітки ЗА читання» – Владислав Савуляк (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27), проєкт «А ви любите читати?».

Номінація «Соціальна значущість теми» – Владислава Юхименко, Світлана Луста, Антон  Кучеров, Анастасія Шиян (Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 імені Бориса Серги), проєкт «Ким бути?».

Номінація «Філософське осмислення проблеми читання» – Поліна Бойко (Літературна студія «НІМБ» ОЗ «Засульський ліцей»), проєкт «Книга –ДНК людини».

Номінація «Життя в професії» – Наталія Лябах (Ісківська загальноосвітня школа I-III ступенів), проєкт «Моє хобі – читання».

Номінація «Есеїстичний стиль» – Олена Буркун (Полтавська гімназія № 21), проєкт «Читання – це крок до знань».

У категоріі «Буктрейлер»:

І місце – Артем Лябах (Ісківська загальноосвітня школа I-III ступенів), буктрелер до серія детективів Каті Матюшкіної про Кота да Вінчі»; Олександра Матвієнко, Дарина Тягній (Хорольська гімназія), буктрейлер до оповідання Милорада Павича «Скляний равлик».

ІІ місце – Олександра Бутенко (Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27) , буктрейлер до роману І.Багряного «Тигролови»; Зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог» та гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу», буктрейлер до колективної збірки казок «У пошуках дружби».

ІІІ місце – Зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог», буктрейлер до колективної збірки публіцистичних творів вихованців гуртка «Діалог» «Верифікація»; Вероніка Страшко (Ісківська загальноосвітня школа I-III ступенів), буктрейлер до казки Івана Франка «Фарбований лис».

Номінація «Популяризація класичної літератури» – Ярослав Масенко (Хорольська гімназія), буктрейлер до повісті Володимира Короленка «Сліпий музикант»; Євгенія Норка, Марина Безугла (Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка), буктрейлер до повісті-казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

Номінація «Інтерактивне читання» – Діана Страшко (Ісківська загальноосвітня школа I-III ступенів), буктрейлер до книги Льюїса Керрола «Аліса в Країні див».

Номінація «Покоління Поттера» – Анна Таран (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка), буктрейлер  «Чарівний світ Джоан Роулінг».

У категорії «Комікс»:

 І місце – Іванка Петля (Полтавська гімназія № 17).

У категорії «Плакат»:

І місце – Дарина Тріфонова (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського), плакат «Читай. Кохай. Зберігай»; Вікторія Кулішова (Старосанжарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко), плакат «Книга-це таємна інтелектуальна зброя людства».

ІІ місце – Валуєва Влада (Полтавська гімназія № 17); Соловей Поліна, Софія Ремига (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26), плакат «Світ змінюється – книга залишається!»; Анастасія Мартяш, Діана Івченко (Полтавська гімназія № 17), плакат «Без книг порожнє людське життя».

ІІІ місце – Станіслав Кравченко (Хорольська гімназія), плакат «Дивовижні пригоди у чарівному світі книг»; Дмитро Петренко (Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 імені Бориса Серги), плакат «Кожну хвилину книга навчає людину».

Номінація «Стінівка» –  Єлизавета Сидоренко (Полтавська гімназія № 17), плакат «Читати потрібно!».

Номінація «Експресивність мови плакатного мистецтва» –  Анна Ювченко (Хорольська гімназія), плакат «Книга – життя нашого часу».

Номінація «Образність плакатного мистецтва» – Анна  Кошляк (Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), плакат «Книга творить людину»; Максим Жалій (Старосанжарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко), плакат «Книга – це джерело знань, де зібрано мудрість багатьох людей»; Богдан Кіційов (Старосанжарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко), плакат «Книга  –  важливе джерело знань»; Денис Кіційов (Старосанжарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко), плакат  «Книги  – джерело знань».