Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили кращих плавців серед юнаків та дівчат

У Полтаві визначили кращих плавців серед юнаків та дівчат

У Полтаві відбулася відкрита першість міста з плавання серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження та молодші з нагоди відзначення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У змаганнях взяли участь більше 200 юних плавців з міст Суми та Полтави.

Боротьба за призові місця точилася у всіх видах спортивного плавання. Усі спортсмени та тренери показали майстерність на доріжках полтавського басейну, повідомляють у міській раді.

В активі полтавських плавців більше 100 медалей різного ґатунку.

Згідно протоколу змагань переможцями змагань стали:

Ляшенко Софія – 2005р.н. – Полтава – 50 м вільний стиль, 100 м вільний стиль,

Іл’ясова Аріна – 2006р.н. – Полтава – 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 100 м вільний стиль,

Силюкова Дарія – 2007р.н. – Полтава – 50 м вільний стиль,

Шарлай Ярослав – 2005р.н. – Полтава – 50 м вільний стиль,

Корягін Андрій – 2006 р.н. – Полтава – 50 м вільний стиль, 100 м вільний стиль,

Савченко Богдан – 2007р.н. – Полтава – 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 100 м на спині,

Пирковець Поліна – 2005р.н – Суми – 50 м брас, 50 м батерфляй, 100 м брас, 100 м батерфляй,

Шеремет Віра – 2006р.н. – Полтава – 50 м брас, 100 м на спині,

Силюкова Дарія – 2007р.н. – Полтава – 50 м брас, 100 м брас,

Алін Єгор – 2005 р.н. – Полтава – 50 м брас, 50 м батерфляй, 100 м брас,

Лялька Олександр – 2006р.н. -Полтава – 50 м брас, 50 м батерфляй, 100 м батерфляй, 200 м комплекс,

Готвянський Єгор – 2007р.н. – Суми – 50 м брас, 100м брас,

Бондаренко Софія – 2005 р.н. – Полтава – 50м на спині,

Шевченко Марія – 2007р.н. – Полтава – 50 м на спині,

Козловець Денис – 2005р.н. – Полтава – 50 м на спині, 100 м на спині,

Івченко Артем – 2006р.н. – Суми – 50 м на спині,

Шевченко Надія – 2007р.н. – Полтава – 50 м батерфляй, 100 м батерфляй,

Герасименко Георгій – 2007р.н. – Полтава – 50 м батерфляй, 100 м вільний стиль,

Наумко Вероніка – 2007р.н. – Суми – 100 м вільний стиль, 100 м на спині, 200 м комплекс,

Іващенко Микита – 2005р.н. – Полтава – 100 м вільний стиль,

Сокирка Валерія – 2006р.н. – Полтава – 100 м брас,

Мельников Микита – 2006р.н. – Полтава – 100 м брас,

Микитенко Владислав – 2006р.н. – Полтава – 100 м на спині,

Пітель Віталій – 2005р.н. – Полтава – 100 м батерфляй, 200 м комплекс,

Сільничий Євгеній – 2007р.н. – Полтава – 100 м батерфляй,

Бондарева Єлизавета – 2006 р.н. – Суми – 200 м комплекс,

Тугай Станіслав – 2007р.н. – Полтава – 200 м комплекс.

Система Orphus