Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виступлять учасники Євробачення

У Полтаві виступлять учасники Євробачення

O.TORVALD у квітні заспіває для полтавських шанувальників.

За словами організаторів, концерт відбудеться 4 квітня у Concert hall «Villa Крокодила». Початок — 19:00. Ціна квитків — від 190 до 500 грн.

“У 2018 році O.TORVALD взяли творчу відпустку і на початку 2019 го голосно повернулися відразу з двома новими відеороботами – “Два Нуль Один Вісім” та “Назовні”. Також в колективі вперше з’явилася дівчина. Тепер за грув та ритм барабанів відповідає оторва Hebi.

Так почалася історія нового, сьомого альбому “Diller Kaifu”. Далі – ліричний трек і кліп на “Десь не тут”, провокаційний дует “Роздягні мене з Юлею Юріною”, – йдеться у повідомленні.

«О.Torvald» («Оторвальд») — український рок-гурт, заснований 2005 року в Полтаві. У 2006 році гурт переїхав до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Станом на 2016 рік гурт має 6 компакт-дисків. Зараз гурт складається з п’ятьох музикантів. 25 лютого 2017 року гурт O.Torvald переміг у фіналі українського національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017», де згодом представляв Україну. Півфінали пісенного конкурсу відбулись 9 та 11 травня, а фінал — 13 травня у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) Києва.. За підсумками фінального голосування O.Torvald посіли 24 місце.

Фото – facebook гурту.

Система Orphus