Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У Полтаві вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області й міста, представники депутатського корпусу обласної та міської рад, учасники бойових дій в Афганістані, представники організацій ветеранів війни в Афганістані, небайдужі полтавці зібралися біля пам’ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані 1979-1989 роках», що в обласному центрі.

Вони взяли участь у пам’ятному заході та поклали квіти до меморіалу. Вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання, повідомляють в Полтавській ОДА.

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля вручили відзнаки Міністра оборони України, почесні грамоти Міністерства оборони України, медалі «За єдність України», «Патріоту незалежної України», почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради понад 20 жителям міста й області.

Після завершення урочистого заходу всіх присутніх запросили скуштувати солдатської каші.

Нагадаємо, майже 330 тисяч українців взяли участь у воєнних протистояннях минулого століття – в Афганістані, В’єтнамі, Єгипті, Лівані, Сирії, Анголі, на території колишньої Югославії та багатьох інших «гарячих» точках. Більше 3 тисяч українських воїнів не повернулися додому.

Система Orphus