Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштують дводенний тренінг для редакторів ЗМІ

У Полтаві влаштують дводенний тренінг для редакторів ЗМІ

Редакторів реформованих ЗМІ Полтавської, Чернігівської, Житомирської областей запрошують до участі у дводенному тренінгу на тему: «Організація ефективної рекламної служби редакції. Як максимізувати продажі у медіа».

Тренінг відбудеться 14-15 лютого у готелі «Україна» (м. Полтава, вул. Соборності 41-а). Участь для редакторів ЗМІ безкоштовна, згідно акредитації.

Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасників проживанням, сніданком і обідом; кошти за проїзд відшкодовуються тільки за наявністю квитків. Представники ЗМІ з районів Полтавської області, за потреби, теж проживатимуть у готелі.

Тренінг проводиться в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. Керівник проекту – голова Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал. Партнер проекту – Полтавський прес-клуб.

Тренер – Антон Онуфрієнко, має 17 років роботи у медіа, з них 14 – на керівних посадах та у продажах. Засновник інтернет-видання про міську культуру БЖ, яке за останні 9 місяців збільшило продажі у 7 разів. Проводив тренінги для регіональних редакцій проекту «Або» та лекції з монетизації медіа у Projector. Запускав видання The Insider, журнал для освітян «Освіторія», перезапускав видання про медіа «Телекритика» та бізнес-розділ Liga.

Прохання оперативно акредитуватися за телефоном 0507530455, ел. адреса: editor.ngpp64@gmail.com.

Система Orphus